Etrafını sardıkları kadına hayatının şokunu yaşattılar

Türkiye 3 Kasım 2021 17:35
Videoyu Aç Etrafını sardıkları kadına hayatının şokunu yaşattılar
A
a

Fatih'te Suriye uyruklu Z.A. adlı kadının, kuyumcu vitrinine bakarken etrafını sararak çantasındaki 12 bin lira değerindeki ziynet eşyasını çalan şüphelilerden ikisi yakalandı. 4 şüphelinin mağdur kadının etrafını sararak gerçekleştirdikleri hırsızlık anları ise güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Fatih'te polise başvuran Suriye uyruklu 62 yaşındaki Z.A. adlı kadın, çantasında bulunan 12 bin lira değerinde ziynet eşyasının çalındığını söyleyerek şikayetçi oldu. Mağdur kadının ziynet eşyalarının çalındığını fark etmesinden önce bir kuyumcunun vitrinindeki altınları incelediğini anlatması üzerine soruşturma bu yöne kaydırıldı. Polis ekipleri kadının söylediği kuyumcunun güvenlik kameralarını incelediklerinde hırsızlık anlarının kaydedildiğini gördü.

 

KADININ ETRAFINI SARIP ALTINLARINI ÇALMIŞLAR

Kamera görüntülerinde, kuyumcu vitrinindeki altınları inceleyen kadının yanına yanaşan 4 kişinin yavaş yavaş etrafını sardığı görüldü. Sözde ziynet eşyalarını bakar gibi yapan kadınların bir süre sonra mağdur Z.A.'nın etrafını tamamen çevirdiği, bu sırada birinin çantasında bulunan altınları çaldığı görüldü. Şüphelilerin ziynet eşyalarını aldıktan sonra fark ettirmeden grup halinde oradan uzaklaştıkları tespit edildi. Bu sırada hiç bir şey fark etmeyen Z.A.'nın ise vitrindeki ziynet eşyalarına bakmayı sürdürdüğü görüldü.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

ATIŞ YAPI DİK SOL