Josef sural'ın hayatını kaybettiği kazadan günler sonra ortaya çıktı

Genel 4 Mayıs 2019 14:22
Videoyu Aç Josef sural'ın hayatını kaybettiği kazadan günler sonra ortaya çıktı
A
a

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Hüseyin Boz ve Hüseyin Aladağ, Josef Sural'ın hayatını kaybettiği trafik kazasının meydana geldiği noktada temizlik yaparken, altın kolye buldu ve Isaac Sackey'e ait olduğu anlaşılan kolyeyi kendisine teslim etti.

Sural'ın vefat ettiği kaza yerinde işçiler buldu! Teslim ettiler
 
Geçtiğimiz hafta sonu Kayseri'den yola çıkan ve Alanyasporlu bazı futbolcuları taşıyan minibüs, Antalya-Alanya karayolunda, şehir merkezine 5 kilometre yoldan çıkarak devrilmiş, Akdeniz ekibinin Çek futbolcusu Josef Sural hayatını kaybetmişti.
ALTIN KOLYE BULUNDU
 

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Hüseyin Boz ve Hüseyin Aladağ, 29 Nisan Pazartesi günü Aytemiz Alanyaspor futbolcusu Josef Sural'ın hayatını kaybettiği trafik kazasının meydana geldiği noktada temizlik yaparken, altın kolye buldu.
 
Hüseyin Boz ve Hüseyin Aladağ, kolyenin futbolculardan birine ait olabileceğini düşünerek, Aytemiz Alanyaspor kulübüne getirdi.
 
Boz ve Aladağ, kazada yaralanan futbolcu Isaac Sackey'e ait olduğu anlaşılan kolyeyi kendisine teslim etti. Sackey, duyarlı davranışlarından dolayı Boz ve Aladağ'a teşekkür etti.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat