KADINLAR MATİNESİNDE MURAT ÖVÜÇ BURSA’YI SALLADI!

Genel 28 Mart 2022 12:26
Videoyu Aç KADINLAR MATİNESİNDE MURAT ÖVÜÇ BURSA’YI SALLADI!
A
a

Salon Yağmur Davet’te kadınlar matinesi etkinliği gerçekleştirildi. Murat Övüç Katılımıyla Bursalı kadınlar renkli geceye imza attı.

Yıldırım’da bulunan Salon Yağmur Davet coşkulu etkinliklerine devam ediyor. Salon Yağmur Davet’in sahibi Sezer Yavuz ve İşletme Müdürü Emin Bil tarafından 8 Mart Dünya kadınlar Günü için düzenlemiş oldukları etkinlikte 24 Mart Perşembe Gecesi gerçekleştirildi. Kadın cinayetleri, darp ve bir sürü eziyete maruz kalan onlarca kadınımız var artık buna bir son verilmesi gerekiyor hiçbir kadın böyle şeyleri hak etmiyor kadınlarımız çok değerli onlara her bir koldan sahip çıkmalıyız ve onlar adına düzenlemiş olduğumuz bu etkinlik kadınlarımızın bir kez daha değerli olmalarını hissettirmek istedik. Kadınların toplumsal hayatta daha fazla var olması gerektiğini vurgulamak amacıyla gerçekleştirilen kadınlar matinesi renkli anlara sahne oldu. Kadınlar matinesi etkinliğinde Bursa’nın pek çok yerinden yüzlerce kadın katılımcı bir araya geldi.

Salon Yağmur Davet’in İşletme Müdürü Emin Bil tarafından düzenlenen etkinlik ile kadınların eğlenceye doyduğunu ifade ederken aslında amacımız 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün anlam ve önemini vurgulamak istedik. Kadınlarımızın eğlenceye doymaları için bir araya getirdik ve her kadının eğlenmeye hakkı vardır. Kadınlar matinesini onlar için gerçekleştirdik. “Değerli kadınlarımız sayesinde güzel bir geceye imza attık. Tüm katılımcılarımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Murat Övüç Sahneyi Salladı

Kadınlar Matinesinde sahne alan Bursalı ses sanatçısı Murat Övünç geceye damga vurdu. Murat Övünç performansıyla büyük beğeni toplarken etkinliğe katılan kadınlardan sık sık alkış aldı. Birbirinden güzel danslarla ortalık şenlendi. Hareketli şarkılarla eşlik eden kadınlar doyasıya eğlendi. Murat Övüç, yaklaşık 3 saat sahne aldığı etkinlikte sahneyi yine alkışlarla terk etti.Kaynak : ÖZEL HABER / BÜŞRA ÇAKIR
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat