Loading...

Kendini köpek sanıp kurbanlarını ısıra ısıra öldürdü

Dünya 4 Nisan 2019 12:29
Videoyu Aç Kendini köpek sanıp kurbanlarını ısıra ısıra öldürdü
A
a

Kurbanlarını işkence ederek öldürüp, yiyen Hannibal lakaplı cani Austin Harrouff'un, psikoanaliz raporu kan dondurdu.

ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan 22 yaşındaki öğrenci Austin Harrouff 15 Ağustos 2016 tarihinde Michelle Mishcon ve John Stevens çiftini işkence ederek öldürmüştü. Olayı araştıran uzmanlar, psikolojik sorunları olduğu belirtilen Harrouff'un kurbanlardan John Stevens'ın yüzünü ısırarak koparttığı ve yüzünü yemeye çalıştığını açıkladı.
Harrouff'un bugün görülecek davasında 38 sayfalık psikoanaliz raporuna ulaşıldı.Toplamda üç hafta sürmesi beklenen duruşma öncesinde Hannibal lakaplı Harrouff'un avukatları, müvekkillerinin yaptığı davranışlardan sorumlu tutulmamasını umuyor.Florida eyaletinde birinci derece cinayetle yargılanan kişilere idam cezası da verilebiliyor.

Harrouff'un, Dr. Phillip Resnick tarafından yapılan psikoanaliz raporu detaylarında, Harrouff'un kendisini Hz. İsa sandığı, İlluminati gibi var olduğu öne sürülen gizemli gruplara ilgisi olduğu ve Şeytan'ı gördüğünü söylediği gibi bilgiler bulunuyor.Raporda, Harrouff'un cinayeti işlemeden önce de başka insanların beden parçalarını lezzetli olarak tanımladığı ve insan eti yemek isteği olduğu belirtiliyor.

Dr. Resnick'in raporuna göre cinayeti işleyen Harrouff için konulan teşhis psikoz hastası olduğu.

Harrouff'un cinayeti işlediği sırada bipolar bozukluk yaşadığı ve psikotik belirtileri olan akut manik dönem yaşadığı belirtiliyor.Psikotik tanısı konulan Harrouff, evine zaman zaman Şeytan'ın geldiğini düşünüyor, kız kardeşini Şeytan'dan korumak için ona yakın yatıyor ve yanında bıçak taşıyordu.

Saldırı anından önce heyecanlı ve endişeli tavırları olduğu belirtilen Harrouff, saldırı anında köpek olduğuna inandı ve bu sebeple kurbanlarını ısırarak yemeye çalıştı.Isırdığı kadını bıçakladıktan sonra alkol alan Harrouff'un zaman zaman kendisini insan başlı at hissettiği detayı dikkat çekti.

Harrouff'ın kanında flakka, tuz ruhu ya da uyuşturucu olup olmadığına dair taramalar negatif çıktı. Harrouff ile ilgili karar 4 Kasım'da başlayacak duruşma sonunda verilecek.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat