Mehmet Çevik Sahneyi Salladı

Magazin 10 Ekim 2021 15:28
Videoyu Aç Mehmet Çevik Sahneyi Salladı
A
a

Salon Yağmur Davet’te kadınlar matinesi etkinliği gerçekleştirildi.

Yıldırım’da bulunan Salon Yağmur Davet coşkulu etkinliklerine devam ediyor. Salon Yağmur Davet’in sahibi Sezer Yavuz ve İşletme Müdürü Emin Bil tarafından pandemi sürecinde kadınlara moral sağlaması ve kadınların toplumsal hayatta daha fazla var olması gerektiğini vurgulamak amacıyla gerçekleştirilen kadınlar matinesi renkli anlara sahne oldu. Kadınlar matinesi etkinliğinde Bursa’nın pek çok yerinden yüzlerce kadın katılımcı bir araya geldi.

Salon Yağmur Davet’in İşletme Müdürü Emin Bil düzenlenen etkinlik ile kadınların eğlenceye doyduğunu ifade ederken “Her kadının eğlenmeye hakkı vardır. Kadınlar matinesini onlar için gerçekleştirdik. Değerli kadınlarımız sayesinde güzel bir geceye imza attık. Tüm katılımcılarımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Mehmet Çevik Sahneyi Salladı

Kadınlar Matinesinde sahne alan Bursalı ses sanatçısı Mehmet Çevik geceye damga vurdu. Mehmet Çevik performansıyla büyük beğeni toplarken etkinliğe katılan kadınlardan sık sık alkış aldı. Hareketli şarkılarla eşlik eden kadınlar doyasıya eğlendi. Mehmet Çevik, yaklaşık 3 saat sahne aldığı etkinlikte sahneyi yine alkışlarla terk etti.

Hediye Çekilişleri

Gecenin sonunda kadınlar matinesine katılan kadınlara yönelik hediye çekilişleri yapıldı. Yapılan çekilişlerle talihli katılımcılara kuaför saç bakımı, cilt bakımı, aksesuar çanta gibi hediyeler verildi.

 


Haber Resim Galeri

 


Haber Resim Galeri

 


Haber Resim Galeri

 


Haber Resim Galeri

 


Haber Resim Galeri

 


Haber Resim Galeri

 

Kaynak : Büşra ÇAKIR
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

ATIŞ YAPI DİK SOL