SON DAKİKA
Hava Durumu

CHP Yıldırım İlçe Başkanı Nihat Yeşiltaş, esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinledi!

CHP Yıldırım İlçe Başkanı Nihat Yeşiltaş, ilçe örgütüyle birlikte her hafta mahallelerde vatandaşın, esnafın ve pazarcı esnafının sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 07.03.2022 15:58
Haber Güncellenme Tarihi: 07.03.2022 15:58
Kaynak: Haber Merkezi
https://onmedya.com.tr/
CHP Yıldırım İlçe Başkanı Nihat Yeşiltaş, esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinledi!

CHP Yıldırım İlçe Başkanı Nihat Yeşiltaş ve ekibinin bu haftaki durağı ise Teferrüç mahallesi semt pazarı ve Karaağaç mahallesi esnafı oldu.

KAŞIKLA VERİP, KEPÇEYLE ALDI”

CHP Yıldırım İlçe Başkanı Nihat Yeşiltaş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Yıldırım’ı karış karış dolaşıyoruz ve dolaşmaya devam edeceğiz.Girmedik sokak, sıkılmadık el bırakmayana kadar dolaşıp, esnafın, vatandaşın sorunlarını dinleyip ve iktidara geldiğimizde neler yapacağımızı anlatmak zorundayız.

Her hafta ilçemizin farklı mahallelerine gidiyoruz. Her hafta vatandaş ve esnafın dertlerinin katlandığını, yaşanan ekonomik krizin etkisini her geçen gün daha da çok hissetirdiğini duyuyor ve görüyoruz.Ekonomik krizin etkilerini iliklerine kadar hisseden esnaf ve vatandaşlarımıza bir dokunup, bin ah işitiyoruz. Bir gün geçmiyor ki, yeni bir zam haberi gelmesin diyen vatandaşlarımız,  gıda ürünlerine gelen zamların dışında özellikle elektrik, doğalgaz, kira ve son günlerde peş peşe gelen akaryakıt zamlarından da dert yanmaktadırlar. Gelen günün, gideni arattığını söyleyen vatandaş ve esnaflarımız, geleceğe dair kaygılarımız her geçen gün daha da artıyor, çocuklarımızın yiyeceklerinden kısmak zorunda kalıyoruz diyorlar.Sarayın saltanatı içinde yaşayan AKP iktidarı ve yandaşları, geçim sıkıntısını bilmez, pazar bilmez, sokak bilmez, kira bilmez, doğalgaz bilmez, elektrik bilmez. Onlar evladını aç yatıran anne ve babaları elbette anlamazlar.

Bir tarafta yoksulluk diğer tarafta israf, bir tarafta açlık, diğer tarafta şatafatın yaşandığı ülkemizde, bir kesim lale devri yaşarken, her yerden emekçiler ve yoksul halkımızın geçinemiyoruz çığlıkları yükselmeye devam ediyor. Kaşıkla verip, kepçeyle alan Akp ve saray rejimi için yolun sonu göründü. İlk seçimde gideceksiniz.

“GEMİ HER TARAFTAN SU ALIYOR”

CHP Yıldırım İlçe Başkanı Nihat Yeşiltaş son olarak, şunları söyledi:

AKP ve saray rejimi artık ülkeyi yönetmez duruma gelmiştir. Gemi her taraftan su almaya devam ediyor.Kaptan dümeni kayalıklara çevirmiş gidiyor, her defasında başka bir kayaya çarpıyor, mürettebattaki bakanlar ise her zaman olduğu gibi bakmaya devam ediyor.Geminin içindeki halk ise acı içinde kıvranıyor, olan yine işçiye, emekliye, esnafa , memura ve dar gelirli vatandaşlarımıza oluyor. Hepimiz aynı gemideyiz  fakat; kaptan, mürettebat ve yandaşlar için filikalar hazır bekliyor.

Halkımıza burdan şunu söylemek isterim ki; umutsuzluğa kapılmayacağız, ilk seçimde iktidar olacağız yağma, talan ve sömürü düzenine dur diyeceğiz. Halkımızın desteğiyle iktidara geleceğiz ve liyakatlı kadrolarla birlikte bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Sarayın saltanatına karşı halkın iktidarını kuracağız.


Haber Resim Galeri   Haber Resim Galeri

Haber Resim Galeri

Haber Resim Galeri   Haber Resim Galeri
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.